ПриватБанк слідом за Ощадбанком скасував комісію за POS-термінали

Державний ПриватБанк не буде нараховувати фіксовану комісію торговим підприємствам, що користуються POS-терміналами банку під час карантину.

«ПриватБанк впровадив заходи з підтримки бізнесу, який приймає оплату за товари та послуги cashless через мережу POS-терміналів банку. Протягом періоду дії карантину ПриватБанк не буде нараховувати фіксовану комісію торговим підприємствам, які користуються POS-терміналами банку та пішли на карантин», — йдеться в повідомленні пресслужби банку.

ПриватБанк на 1 січня 2020 року встановив 203,064 тис. торговельних POS-терміналів, в тому числі 182,885 тис. безконтактних, в 131,606 тис. торгових підприємств.

За даними фінустанови, за останній тиждень через пандемію коронавірусу найбільш значне падіння обсягів еквайрингу зафіксоване у торгових точках, що продають ювелірні прикраси та годинники — на 76%.

У магазинах одягу та взуття товарообіг впав на 61%, у магазинах косметики — на 51%.

Обсяги еквайрингу в закладах харчування (кафе та ресторани) за тиждень зменшились приблизно на 48%, у магазинах побутової техніки та товарів для дому — на 38%, а на АЗС — на 17%.

Нагадаємо, раніше державний Ощадбанк звільнив від сплати комісії за користування POS-терміналами клієнтів МСБ, які змушені на час карантину призупинити діяльність.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *