ПриватБанк видаватиме готівку з карток у магазинах

Державний ПриватБанк запустив сервіс, що дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торговельних закладів.

Скористатися послугою «Готівка на касі» можуть держателі будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної картки) різних платіжних систем, повідомляє пресслужба банку.

Для того щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку.

Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

«Покупка з видачею готівки — це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці. Якщо ви розраховуєтесь у торговій мережі карткою, у разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат то стояти в чергах», — каже керівник напрямку по роботі з торговими підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

На сьогодні отримати готівку з картки ПриватБанку можна у POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, які підключено до сервісу «Готівка на касі».

У подальшому новий сервіс охоплюватиме більш широку партнерську мережу, щоб послуга була максимально відкритою та доступною для власників карток різних банків в усіх торгових точках країни.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *