Приватбанк возглавит чешский банкир Петр Крумханзль
За інформацією агентства «Українські Новини», найближчим часом очікується узгодження його кандидатури наглядовою радою Приватбанку.
Крумханзль в 1989 році закінчив Карлів університет у Празі, за освітою математик.
З 2004 по 2008 працював у чеському Raiffeisenbank операційному директором; з 2008 по 2011 — в Україні в «Райффайзен Банку Аваль» операційним директором.
З 2011 по 2013 працював у компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 — головним операційним директором у словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution.
Із травня 2016 року по сьогодні — головний операційний директор (chief operating officer) у китайському Home Credit China.
Крумханзль володіє англійською, німецькою, російською, чеською і японською мовами.
Також він захоплюється айкідо.
Як повідомляли Українські Новини, зараз у Приватбанку виконуючим обов’язки голови правління є Галина Пахачук (після того, як у липні 2017 року звільнився Олександр Шлапак).
Пошуком голови правління й фінансового директора банку займалася рекрутингова компанія Amrop Executive Search Ukraine.
27 листопада наглядова рада Приватбанку призначила фінансовим директором — заступником голови правління Ганну Самаріну й перевела в Галину Пахачук на посаду першого заступника голови правління.
Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid
Как я и говорил, на должность главы правления Приватбанка назначат иностранца, чтобы можно было окончательно все украсть и похоронить, а ответственных не нашлось или они могли бы безнаказанно покинуть страну.
Фу…слава.осанна..слава! Может наконец-то и презирвадентом украины изберут из племени суко-юмбо-хохлотвари…
или, ТРАМПА!!! Хайль маркель!