«ПриватБанк» запровадив нові правила оплати картою

«ПриватБанк» змінив правила оплати карткою і смартфоном в Україні.

Якщо раніше в банку вимагали друкувати чек у POS-терміналах, зараз цю вимогу може висувати покупець.

Як повідомляє РБК-Україна, після переговорів з представниками Державної фіскальної служби, «ПриватБанк» вирішив переглянути правила оплати смартфонами і картою в магазинах.

Відтепер чек буде друкуватися лише у тому випадку, якщо покупець і продавець самі вирішать, чи є необхідність його друкувати. У «Приватбанку» уточнили, що тепер, після успішної авторизації, POS-термінал виведе питання про необхідність друку чека.

Перевагами нововведення є: зменшення витрат термопаперу, за рахунок чого магазини зможуть більше економити; зниження попиту на термопапір і збереження екології; очищення касової зони від чеків, які усе одно викидаються одразу ж після видачі.

За попередніми підрахунками, такі заходи можуть допомогти заощадити до двох мільйонів гривень на місяць, або двадцять чотири мільйони гривень на рік.

Варто зазначити, що на початку 2020 року Верховна Рада ухвалила законопроект про введення електронних чеків. Коли покупець здійснює покупку, він може отримати копію чека на власну електронну адресу.

За даними керівника відділу по роботі з торговельними підприємствами «ПриватБанку» Євгена Васильцова, паперовий чек сьогодні дійсно необхідний лише тоді, коли товар купується з гарантією – наприклад, якщо ви купуєте побутову техніку. За підрахунками керівництва банку, лише за березень минулого року було проведено понад сто мільйонів операцій в еквайринговій мережі, і на кожну було видано цілих два чеки.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *