ПриватБанк запускає програмні РРО у платіжних POS-терміналах

Державний ПриватБанк разом з SM POS та UKey розпочав впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) для бізнесу.

Застосунки з підтримкою фіскалізації операцій наразі можуть працювати у платіжних Android POS-терміналах Verifone x990, які впроваджуються в мережу еквайрингу.

Таким чином, підприємці зможуть отримати у ПриватБанку комплексне рішення в одному пристрої, яке поєднує сучасний мобільний POS-термінал із платіжними функціями, касовий апарат на вимогу законодавства та систему обліку товарів для полегшення ведення торгівлі.

Найближчим часом банк планує розширення лінійки моделей POS-терміналів, які будуть працювати з ПРРО, а також розширення переліку застосунків з фіскалізацією інших розробників.

Торік у жовтні президент Зеленський підписав законопроєкти про обов’язкове застосування РРО в торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг для детінізації розрахунків.

Згідно з законами №128-ІХ та №129-ІХ використання РРО обов’язкове для всіх платників єдиного податку ІІ–IІІ груп, незалежно від суми доходів.

З 1 січня 2021 року використання програмних РРО стане обов’язковим для ФОПів ІІ-IV груп ризикових видів діяльності: торгівля ювелірними виробами, текстильними товарами, вживаними товарами в магазинах, автозапчастинами, надання послуг готелями, ресторанами та турагенціями.

А з 1 квітня 2021 року такий обов’язок торкнеться всіх платників єдиного податку ІІ-IV груп. Водночас обов’язковість застосування РРО не торкнеться фізосіб, а також ФОПів із I групи.

Законом передбачено, що функцію програмного РРО може виконувати будь-який пристрій (комп’ютер, планшет, смартфон), на який встановлено програмне забезпечення.

З 1 серпня 2020 року фіскальний додаток для ПРРО доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих на безоплатний основі. Реєстрація «РРО в смартфоні» здійснюється через електронний кабінет.

3 листопада у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який мав відстрочити запровадження РРО для ФОПів до 1 січня 2022 року.

Однак парламент не підтримав цю ініціативу. Проєкт закону передали на доопрацювання до профільного комітету.

17 листопада Рада вдруге провалила відтермінування РРО для ФОПів до 2022 року.

Це спровокувало масові акції протесту підприємців, які виступають проти запровадження обов’язкового РРО.

Зеленський зареєстрував новий законопроєкт щодо відтстрочення обов’язкового застосування РРО для бізнесу до 1 січня 2022 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *