ПриватБанк збільшив прибуток до 21,3 млрд грн

ПриватБанк за січень — вересень 2020 року отримав прибуток 21,3 млрд грн.

Про це повідомила пресслужба банку.

За підсумками I півріччя року прибуток банку становив 14,1 млрд грн, отже за III квартал банк додатково отримав 7,2 млрд грн.

«Збільшення прибутку банку було забезпечено насамперед зростанням комісійних доходів. Відновлення ділової активності у третьому кварталі дозволило ПриватБанку збільшити обсяг комісійних доходів у порівнянні з другим кварталом на 29% — до 13 млрд за підсумками 9 місяців. Процентний дохід, зважаючи на відчутне зниження відсоткових ставок за кредитами малому та середньому бізнесу, у третьому кварталі залишився на рівні попереднього кварталу та за підсумками 9 місяців становить 15,8 млрд грн», – повідомили у банку.

Сумарно від обслуговування клієнтів та виконання банківських операцій за 9 місяців 2020 року ПриватБанк отримав 10,6 млрд грн прибутку.

«Інша частина прибутку – результат впливу макроекономічних та інших факторів. Зміни в світовій економіці та економіці України обумовили збільшення справедливої вартості облігацій внутрішньої державної позики, що були отримані як внесок в статутний капітал банку при націоналізації. За рахунок такої переоцінки за 9 місяців банк отримав 17,6 млрд грн доходу. Одночасно ця переоцінка частково нівелює від’ємний вплив на результати банку коливань валютних курсів, що за 9 місяців обумовило 7,3 млрд грн збитків», – пояснили у банку.

В III кварталі банк продовжив формувати страхові резерви під можливі збитки внаслідок дії пандемії коронавірусу, але основна частина таких резервів була сформована в I півріччі.

Раніше банк повідомив, що продав майна вже на 0,5 млрд грн через СЕТАМ.

ПриватБанк спростував звинувачення партії Порошенка «Європейська Солідарність» в роботі на владу Зеленського.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *