ПриватБанк знизив кредитні ставки 60 тис. компаній і підприємців

Державний ПриватБанк знизив на чверть ставки за діючими програмами фінансування малого бізнесу для 60 тисяч українських компаній і підприємців.

Як повідомили в пресслужбі банку, ставка щомісячної комісії по «кредитних лімітах на рахунки» знижена для 44 тисяч юридичних осіб та підприємців. Також до кінця року знижена щомісячна ставка для 15 тисяч позичальників програми «КУБ» і понад тисячі клієнтів програм проектного кредитування.

За прогнозами банку, до кінця року отримати нове фінансування по антикризовим ставками зможуть ще більше 40 тисяч компаній малого бізнесу і підприємців.

Нагадаємо, з 25 травня ПриватБанк суттєво знизив ставки за всіма кредитними програмами фінансування юридичних осіб та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину.

Зниження кредитних ставок поширюється не тільки на нові, але і на всі діючі кредитні угоди програм підтримки малого бізнесу, за винятком клієнтів, яким проведено кредитні канікули/реструктуризації боргу, або які мають або будуть мати прострочену заборгованість.

ПриватБанк також подовжив кредитні канікули для клієнтів малого та середнього бізнесу й підприємців до кінця липня 2020 року.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *