Проект закону: право на готівку для угорців розглядається в законодавстві

Проект закону: право на готівку для угорців розглядається в законодавстві

Під гаслом боротьби з корупцією не лише в Україні, а й у Європі розмірковують над тим, щоб максимально скоротити готівкові розрахунки. Але є й протилежні тенденції.

Так, в Угорщині збираються захистити на конституційному рівні право платити готівкою, про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Закон і Бізнес».

Із такою пропозицією виступили депутати парламенту. За їхніми словами, це має стати відповіддю на дедалі більшу популярність цифрових платежів. Через це в Угорщині дедалі більшає місць, де відмовляються приймати готівку.

Передбачається, що завдяки нововведенню жителі країни зможуть почуватися у безпеці в разі відключення електроенергії чи атак хакерів. У той же час продавці будуть зобов’язані відпускати товари та надавати послуги покупцям незалежно від форми платежу.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Внесення поправок не означає, що в країні відмовляться від цифрових платежів, наголосили депутати.

Ввести конституційне право розплачуватись готівкою раніше збиралися в Австрії. Однак поки що ініціатива не отримала достатньої підтримки.

До речі, цього літа на Лондонській конференції Ukraine Recovery Conference заступник керівника Офісу Президента Ростислав Шурма припустив, що Україна може стати першою в світі країною, в якій повністю відмовляться від готівки.

 

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *