Програма «5-7-9»: Шмигаль каже, що бізнеси взяли позик вже на понад дев’ять мільярдів

За підсумками останнього місяця чітко видно, що програма доступних кредитів для МСБ «5-7-9» досягла успіху.

Про це у Фейсбуці повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Останній місяць чітко продемонстрував, що програма доступних кредитів для МСБ «5-7-9″ досягла успіху. Загальний об’єм позик вже перевищив 9 млрд грн. Тобто, в Україні вперше малий та середній бізнес мають можливість отримати доступний кредит для розвитку і підтримки власної справи. Майже 4 тисячі бізнесів з усієї країни вже скористалися програмою. На наступний рік на програми доступного кредитування для бізнесу ми заклали в бюджеті 12 млрд грн», — написав очільник уряду.

Програма «5-7-9»: Шмигаль каже, що бізнеси взяли позик вже на понад дев'ять мільярдів

Як повідомляв Укрінформ, в Україні 1 лютого 2020 року стартувала затверджена урядом програма «Доступні кредити 5-7-9%». Надання трьох можливих ставок за кредитами – 5%, 7% або 9% – залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності.

У квітні Кабінет Міністрів розширив державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» на бізнес із річним доходом у 100 млн грн, тоді як раніше ця сума обмежувалася 50 млн грн. Також урядом було збільшено максимальну суму кредиту за програмою з 2 млн грн до 3 млн грн.

24 вересня Шмигаль заявив, що програма “Доступні кредити “5-7-9%” буде продовжена на наступний рік у тому вигляді, в якому вона працює зараз.

Нині позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можна отримати в Ощадбанку, Укргазбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку, Банку «Львів», ПУМБ, Банку «Альянс», Кредобанку та низці інших банків.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *