Програма «5-7-9%» знову цікава для бізнесу

Пільгове кредитування за державними програмами в пріоритеті для позичальників.

«У нас в роботі за програмою «5-7-9%» заявок приблизно на 3 млрд грн», – повідомив заступник голови правління Укргазбанку Родіон Морозов.

За його словами, «антивоєнне» спрямування програми дозволяє майже кожному отримати кредит. «Зараз увесь бізнес, який діє і потребує оборотних коштів у зв’язку із касовими розривами, стає пріоритетним для нашого банку. Програма «5-7-9%» для малого бізнесу є чарівною паличкою, яка дозволяє майже кожному при обґрунтуванні необхідності в обігових коштах отримати цей кредит, – сказав Родіон Морозов. – Наші пріоритети – це харчова промисловість, логістика, паливно-мастильні матеріали».

«Програма «5-7-9%» завжди була нашим пріоритетом. Зараз ми вивчаємо можливості щодо збільшення присутності», – додав голова правління банку «Глобус» Сергій Мамедов.

ОТП Банк в програмі «5-7-9%» концентрується на агросегменті. «Ми підтримуємо клієнтів в «5-7-9%», працюємо із діючими позичальниками. Нових – не розглядаємо. Багато уваги приділяємо лояльності клієнта, його попередньому досвіду співпраці з банком», – пояснила директорка департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку Ольга Волкова.

При цьому, за її словами, багато фермерів можуть провести посівну навіть без державної підтримки. «У фермерів є запас. Це один із наймаржинальніших видів бізнесу, і є запаси у власників компаній, які можуть зараз фінансувати посівну власним коштом. Є клієнти, які можуть взяти фінансування «5-7-9%», але кажуть: «Якщо ви збираєтеся дати мені вашу комерційну ставку, то мені це нецікаво – я профінансую себе власними ресурсами», – розповіла Ольга Волкова.

Єдина проблема – нерегулярність сплати державою коштів за програмою. «Сподіваюся, що найближчим часом Мінфін з нами розрахується за програмою «5-7-9%» за лютий. Я думаю, що така ситуація не тільки в нашому банку, але й в інших», – розповів голова правління ТАСкомбанку Володимир Дубєй.

Він розраховує, що уряд почне без затримок фінансувати програму кредитування за нульовою ставкою. «Тому що це достатньо суттєвий тиск на банк, і маю надію, що знайдуться можливості виконувати свої зобов’язання з компенсації процентів для банківської системи», – сказав він.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.