Програма єВідновлення: на компенсацію пошкодженого майна погоджено майже 9 мільярдів гривень

Програма єВідновлення: на компенсацію пошкодженого майна погоджено майже 9 мільярдів гривень

Одним із ключових пріоритетів цього року залишається відбудова житла людей, у межах програми єВідновлення Уряд допоміг уже більш ніж 90 тисячам українських родин. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 7 лютого.

«Загалом за програмою єВідновлення громадянам були погоджені виплати за пошкоджене майно на майже 9 мільярдів гривень та погоджено житлових сертифікатів на суму більш ніж 21 мільярд гривень», — підкреслив Денис Шмигаль. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Кабінет Міністрів України».

Програма єВідновлення: на компенсацію пошкодженого майна погоджено майже 9 мільярдів гривень

Він зазначив, що цього тижня Уряд вже спрямував 15 млрд грн на компенсацію внутрішньо переміщеним особам за пошкоджені або знищені внаслідок збройної агресії рф домівки і понад 10 тисяч родин зможуть отримати нове житло.

Прем’єр-міністр також повідомив, що Банк розвитку Ради Європи ухвалив рішення про виділення ще 150 млн євро на житлові програми в Україні. Крім того, він нагадав, що ЄБРР оголосив, що цього року інвестує в Україну та нашу економіку щонайменше 1,5 млрд євро. Зокрема, це проекти у сфері енергетики та транспорту.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Денис Шмигаль подякував міжнародним партнерам, які допомагають фінансувати проекти відновлення та розвитку нашої країни, а також підтримують реформу управління публічними інвестиціями.
Денис Шмигаль: За програмою єВідновлення громадянам погоджено виплати за пошкоджене майно на майже 9 мільярдів гривень

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *