Прокуратура повертає водні об'єкти та земельні ділянки природно-заповідного фонду на Рівненщині

Прокуратура повертає водні об’єкти та земельні ділянки природно-заповідного фонду на Рівненщині

Господарський суд Рівненської області задовольнив позовну заяву Здолбунівської окружної прокуратури в інтересах держави про розірвання договору оренди землі, визнання недійсним договору оренди водних об’єктів, а також повернення земельних ділянок загальною площею 273,2 га, вартість яких становить 3,2 млрд грн, та водойм загальною площею 182,9 га.

Прокурори встановили, що фермер отримав в оренду земельні ділянки в межах Національного природного парку «Дермансько-Острозький». Проте використовував їх, не сплачуючи орендної плати та порушуючи одразу кілька інших умов договору. Це стало підставою для його дострокового розірвання. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Офіс Генерального прокурора».

Прокуратура повертає водні об'єкти та земельні ділянки природно-заповідного фонду на Рівненщині

Окрім того, водні об’єкти, розташовані на згаданих земельних ділянках, надані в користування з порушенням вимог законодавства. Відтак у орендаря відсутні правові підстави для користування цими водоймами.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Суд погодився з доводами прокурора і повернув майно державі. Рішення суду набрало законної сили і скеровано для виконання.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *