Пул активів банку «Надра» продали з дисконтом 99%

Фонд гарантування вкладів фізосіб 22 травня на аукціоні продав пул активів банку «Надра» майже за 28 млрд грн.

Торги проходили за голландською моделлю аукціону на Prozorro.Продажі.

До пулу активів банку «Надра» входили права вимоги до фізосіб за іпотечними кредитами на 7,25 млрд грн, за автокредитами — на 4,4 млрд грн, за беззаставними кредитами — на 8,7 млрд грн, а також права вимоги до суб`єктів господарювання (юрособи, ФОПи) — на 7,3 млрд грн.

Значна частина відповідних позик була видана банком ще до 2008 року. Частина активів з вказаного пулу знаходилась у заставі Національного банку.

Початкова (стартова) ціна становила 390,062 млн грн, мінімальна ціна лоту – 3,9 млн грн.

Переможцем торгів із пропозицією 188,9 млн грн із 16 учасників визначено ТОВ «Фінансова компанія «Дніпрофінансгруп». ТОВ «Девелоп Фінанс» запропонувало 185 млн грн.

«Дніпрофінансгруп» у грудні 2019 року викупила у ФГВФО іпотечний пул Дельта Банку на 327 млн грн за 12,4 млн грн. У держреєстрі кінцевим бенефіціаром ФК «Дніпрофінансгруп» вказаний Вадим Бруякін.

Нагадаємо, в квітні ФГВФО продав два іпотечні пули банку «Надра» — на 1,12 млрд грн (з дисконтом 98%) та 1,15 млрд грн за 10,7 млн грн ыз дисконтом 99%.

Раніше Фонд гарантування з 17 спроби продав одеський стадіон «Чорноморець» за $7 млн американській компанії з дисконтом майже в 1 млрд грн (99%).

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *