Раскрыто очередного штатного провокатора НАБУ и СБУ подкладывающего взятки судьям

Базові станції на території ГУ СБУ в місті Києві та Київській області фіксували з’єднання за номером телефону заявника за півтора місяці до внесення відомостей до ЄРДР. Всього до офіційного звернення в СБУ зафіксовано близько 100 з’єднань.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 18 лютого.

26 листопада 2018 року на виконання ухвали слідчого судді проведено допит Максима Святненка в якості свідка і заявника в кримінальному провадженні щодо одержання неправомірної вигоди суддею Подільського суду Києва Тетяною Войтенко. Під час допиту Святненко відмовився відповідати на запитання сторони захисту, чи спілкувався він за допомогою будь-яких засобів зв’язку із оперативним працівником ГУ СБУ у місті Києві та Київський області Бельдієм Ю.М., іншими оперативними співробітниками СБУ, прокурорами САП ГПУ.

З метою доведення провокації злочину і позапроцесуального спілкування заявника зі співробітниками правоохоронних органів адвокат через суд отримав доступ до даних трафіку номерів телефону, якими користувався Святненко.

Один із номерів не використовувався до 19 червня 2017 року. Очевидно, його було придбано та активовано з метою використання в цьому кримінальному провадженні. При цьому, активувавши номер та здійснюючи телефонні розмови, Святненко з метою конспірації та можливого приховування своїх протиправних дій, використовував мобільний телефон (термінал) із знищеним IMEI ідентифікатором – так званий «нульовий IMEI». Його абоненти також використовували телефони з нульовими IMEI.

Трафік за іншим номером показав, що 5 травня 2017 року базовою станцією на території ГУ СБУ в місті Києві та Київській області,фіксувались з’єднання. А дані до ЄРДР внесено тільки 20 червня. Всього з 5 травня по 19 червня базові станції на території ГУ СБУ в місті Києві та Київській області зафіксували більше 100 з’єднань за цим номером стільникового зв’язку.

Наразі адвокатом подано клопотання про отримання аналогічної інформації про телефонні номери абонентів, з якими спілкувався Святненко.

Нагадаємо, що суддя Подільського районного суду м. Києва Тетяна Войтенко підозрюється у тому, що в змові із заступником керівника апарату суду вчинила умисні дії щодо одержання $10 тис за вплив на прийняття рішення суддею Галиною Супрун, а саме щодо рішення на користь позивача у справі за позовом до ПрАТ«Агрофірма «Квіти України».

14 червня 2017 року Святненко скоїв ДТП на вулиці Хорива, поблизу Подільського суду Києва, зачепивши автомобіль заступника керівника апарату суду. Але після ДТП не викликав поліцію, а цілеспрямовано пішов до будівлі суду і почав шукати власника авто.

У перші хвилини знайомства із раніше невідомим йому заступником керівника апарату суду Святненко начебто розголосив конфіденційну інформацію свого клієнта, повідомивши про справу на розгляді в судді Супрун. І заступник керівника апарату суду нібито одразу почав обговорювати з ним питання неправомірної вигоди. Наступного дня була подана заява до правоохоронних органів.

Раніше Святненко брав участь у конкурсі на посаду «Начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками» НАБ України.

Адвокат вважає, що саме під час участі в конкурсі на вказану посаду в НАБУ Святненко почав співпрацювати з правоохоронними органами на конфіденційній основі, з метою створення штучних обставин злочину і штучних доказів.

Святненко також є заявником по справі судді Баришівського суду Київської області Олександра Лисюка, якому у вересні 2017 року передали $2500.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *