Реакція голови Запорізької ОВА на інформацію стосовно будівництва окупантами залізниці з Ростова до Криму

Реакція голови Запорізької ОВА на інформацію стосовно будівництва окупантами залізниці з Ростова до Криму

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко прокоментував повідомлення щодо будівництва російськими окупантами залізниці з Ростова-на-Дону до Криму через тимчасово окуповану територію Запорізької області.

Під час брифінгу 8 листопада, Малашко запевнив, що “будівництво” насправді є тільки на папері: відбуваються підготовчі роботи, але не більше. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Капітал».

На запитання щодо збільшення потоку російської військової техніки на Запорізький напрямок, Малашко зауважив, що техніка рухається постійно – разом з ротацією російських загарбників. Останнім часом збільшується чисельність їхніх військовослужбовців, а “зазвичай, зі збільшенням чисельності також збільшується і кількість техніки”.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нагадаємо, нещордавно запорізький гауляйтер заявив про початок будівництва залізниці. Євген Балицький визнав, що будівництво залізниці пов’язано з тим, що окупанти бояться їздити через Кримський міст.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *