Реформи ТЦК України – прикриття для некомпетентності: думка адвоката

Реформи ТЦК України – прикриття для некомпетентності: думка адвоката

В Міноборони розробили концепцію реформи ТЦК, якою просто намагаються прикрити свою некомпетентність. Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Те, що пишуть ЗМІ про реформування ТЦК дуже далекі від дійсності, тому що жодних програм або дій, щодо реформування сьогодні проголошено не було. Те, що намагаються проводити реформування — свідчить, що „реформують все завжди“ на папері. Насправді ж навіть заяви міністра Мінцифри, про те, що мобілізовані українці зможуть обирати собі професії, дуже мало спільного має з реальністю. Адже намагання вибірковими шляхами підійти до питання мобілізації військового обліку насправді доброго нічого не зробить. До цього потрібно підходити системо. Має бути належна мобілізація для того, щоб забезпечити не тільки права і свободи громадян, а і належний рівень робити національної економіки. А у нас просто мобілізують людей без розуміння: хто це, куди та навіщо їх мобілізують та за яким фаховим рівнем. Все це шкодить не тільки ЗСУ, а і національній економіці», — каже Р. Кравець. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «i-ua.tv».

На його думку, питання не в реформі ТЦК, а в належному виконанні своїх обов’язків ТЦК.

«Все це давно прописано у всіх нормативних актах ще за часів радянського союзу. Їх просто не дотримуються, а реформуванням просто хочуть прикрити повну некомпетентність», — резюмує Р. Кравець.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Нагадаємо, що Міністерство оборони розробило концепцію реформи ТЦК.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *