Реконструкція Шулявського мосту зупинилась після отримання будівниками 99,5% передоплати

ТОВ «Пiвнічно-український будiвельний альянс» з групи Максима Микитася 16 вересня отримало черговий транш 25 млн грн на реконструкцію Шулявського мосту. Після цього представник будівельного холдингу заявив, що Микитась взагалі вийшов з будівельного бізнесу. А за свідченнями у соціальних мережах – будівельні роботи на мосту фактично зупинились.

Про це пише видання «Наші гроші«.

За даними системи «007«, фірма-забудовник почала отримувати оплату з 26 липня 2018 року, тобто через місяць після укладання угоди на реконструкцію вартістю 598,50 млн грн. У червні 2019 року вартість була зменшена додатковою угодою на вартість розробки проекту виконання робіт (ПВР) на демонтаж конструкцій шляхопроводу та на повний комплекс монтажу прогонових будов шляхопроводу (в т.ч. складальних та зварювальних робіт) – до 586,85 млн грн.

У свою чергу КМДА звернулась до Кабміну за дозволом на 100% передоплату по реконструкції Шулявського мосту. І станом на 16 вересня 2019 року вже перераховано 583,44 млн грн, тобто 99,5% від вартості підряду.

Згідно с уточненим графіком виконання робіт, улаштування конструкцій мосту і облаштування чотирьох зїздів має бути завершено у січні 2020 року.

Разом з тим, очевидці повідомляють у соцмережах про затримки з будівництвом в останні тижні.

У свою чергу 19 вересня гендиректор корпорації «Укрбуд» Олег Майборода, з якою повязане ТОВ «Пiвнічно-український будiвельний альянс», повідомив, що екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Вікторович Микитась вийшов із будівельного бізнесу.

«Він не є більше власником компанії «Укрбуд Девелопмент», яка веде всі об’єкти житлового будівництва в Києві, і не управляє ніякими іншими активами «Укрбуду».

Він не повідомив, хто є новим власником компанії, проте відповів у коментарях, що ця людина раніше не була представником будівельного бізнесу.

Він зазначив, що менеджмент компанії змінюватися не буде, а управління здійснюватиме рада директорів.

«Подробиці розголошувати не можу, але на будівельні процеси це негативно не вплине. Після літнього зниження темпів роботи на всіх майданчиках набирають обертів, а процеси фінансуються в необхідному обсязі.

​Максим Микитась у минулому відомий столичний забудовник, який, як фіксували «Схеми», літав разом із мером Києва Віталієм Кличком на одному чартерному літаку. Також Віталій Кличко публічно виступав на захист скандального будівництва фірми Микитася «Укрбуд» – «Сонячної Рів’єри».

Напередодні заяви про вихід Микитася з бізнесу група опозиційних до Кличка депутатів Київради заявила в НАБУ про корупційні ознаки тендеру на реконструкцію Шулявського мосту. Репортаж про візит депутатів зробив телеканал «1+1» Ігоря Коломойського. Керівник каналу Олександр Ткаченко вважається можливим кандидатом від «Слуги народу» на пост мера Києва на майбутніх виборах.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *