російська залізниця допустила дефолт

Російська залізниця (РЖД) допустила дефолт за єврооблігаціями після того, як не виплатила відсотки за ними минулого місяця.

Комітет з кредитних деривативів визнав компанію такою, що перебуває у стані дефолту. РЖД стала першою російською компанією з таким статусом.

Несплата кредиту відбулася після того, як купон, який необхідно було виплатити 14 березня, не дійшов до інвесторів до кінця 10-денного пільгового періоду. Тепер будуть задіяні контракти, що страхують борг компанії від дефолту, і власники євробондів зможуть отримати частину коштів за рахунок страховки.

Сама РЖД заявляла, що намагалася виплатити купон за облігаціями, але не змогла перерахувати кошти їх власникам з огляду на «‎зобов’язання щодо дотримання законодавчих та нормативних вимог у кореспондентській банківській мережі»‎.

Нагадаємо, інвестори очікують можливого дефолту росії за суверенними облігаціями. Адже купонні виплати за двома випусками минулого тижня були здійснені в рублях. Обидва випуски євробондів мають 30-денний пільговий період для сплати відсотків, топу офіційно дефолт за ними ще не настав. Якщо це станеться, це буде перший зовнішній дефолт Росії більш ніж за століття.

Тим часом рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило рейтинг росії в іноземній валюті із CC/C до SD/SD. Це означає вибірковий дефолт.

Минулого тижня кредитно-дефолтні свопи показали 99% ймовірність дефолту по зовнішньому боргу росії протягом 12 місяців. Зараз CDS сигналізує про дефолт з ймовірністю 88%.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.