Рожкова розповіла про внутрішні розслідування у НБУ

Всередині Національного банку ведуться внутрішні розслідування щодо співпраці з агентством Kroll та юридичними радниками.

Так перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова прокоментувала інформацію про можливе розслідування справи ПриватБанку з потенційним звинуваченням її у державній зраді через участь у шахрайських схемах.

«Про будь-які звинувачення на мою адресу мені не відомо. А коментувати можливі розслідування правоохоронних органів я би не хотіла», — пише вона.

Водночас Рожкова не здивована появою такої інформації у ЗМІ.

«Сьогодні вже і всередині Національного банку ведуться внутрішні розслідування щодо нашої співпраці з агентством Kroll та юридичними радниками. Співпраці, метою якої було і є захист інтересів держави», — пояснює вона.

Рожкова переконана, що подібні дії наносять потужний удар по репутації та іміджу України на міжнародній арені.

«Адже сьогодні увага наших міжнародних партнерів максимально прикута до розслідування шахрайських дій у ПриватБанку. І ні у кого не виникає сумнівів, що винні у виведенні з банку мільярдів доларів повинні понести відповідальність», — зазначає вона.

Рожкова нагадала, що саме Нацбанк та агентство Kroll зіграли основну роль, щоб виявити у ПриватБанку шахрайські схеми та винних у їх реалізації. При цьому співпрацю НБУ з Kroll та юридичними радниками неодноразово намагалися зупинити ексвласники ПриватБанку.

«Численні атаки на працівників НБУ та новий менеджмент ПриватБанку, звинувачення в розтраті державних коштів, безліч замовних статей мали на меті дискредитувати не лише тих, хто брав участь в націоналізації ПриватБанку, а й результати самого forensic аудиту», — пише вона.

Раніше ЗМІ повідомили, що першій заступниці голови Нацбанку Катерині Рожковій і кільком менеджерам НБУ, які працювали над націоналізацією ПриватБанку, загрожують звинувачення у держзраді та розкраданні. Проти топменеджерів НБУ розслідування веде ДБР та СБУ.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *