Розслідування справи «Роттердам+» з держбюджету забрало понад 95 мільйонів гривень, — Вовк

Для того щоб розслідувати справу «Роттердам+» з Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури були надані детективи, діяльність яких «потягнула» на 96 мільйонів гривень. Слідство велося три з половиною роки, проте результатів так і не дало.

Про це повідомив колишній голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк. Публікацію про це він зробив у понеділок, 10 серпня у Facebook.

Розслідування справи "Роттердам+" з держбюджету забрало понад 95 мільйонів гривень, — Вовк

«Після призупинення НАБУ / САП фейкової справи «Роттердам+» час робити проміжні підсумки. Скільки ж коштувало державному бюджету 3,5 роки роботи детективів, прокурорів, забезпечення їх роботи? Відповідь: 96 млн грн», – повідомив Вовк.

За словами колишнього голови НКРЕКП, в процес розслідування було залучено 22 людини: 15 детективів НАБУ і 7 прокурорів САП. «Такий розрахунок був виконаний на підставі публічних/офіційних джерел і загальної логіки. За його результатами тільки ідентифіковані витрати на фейкове розслідування склали не менше 47 млн грн», – додав Вовк.

Розслідування справи "Роттердам+" з держбюджету забрало понад 95 мільйонів гривень, — Вовк

Раніше повідомлялося, що голова виконавчого комітету Ради реформ України Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24 «заявив про те, що після скасування формули ціноутворення для вугілля» Роттердам +» ціни на електроенергію для промислових споживачів зросли. «Раніше був» Роттердам+», а зараз прекрасно працює система «Амстердам+», що змінилося?»- заявив у прямому ефірі Саакашвілі.

Також варто нагадати, що п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що не має відношення до розробки формули «Роттердам+» для формування ціни на вугілля для виробництва електроенергії. Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

Що таке «Роттердам+»? Це методика формування ціни на паливну складову (а саме вугілля) при виробництві електроенергії на теплових електростанціях в Україні. Діяти почала в травні 2016 року, як результат втрати Україною контролю над частиною Донецького вугільного басейну – через війну на Донбасі.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *