САП: судді та працівниці райсуду Києва повідомлено про підозру

Учора, 27 квітня 2018 року, судді Подільського районного суду м. Києва, а також заступнику керівника апарату цього ж суду повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України («Зловживання впливом»). Про це повідомила на своїй сторінці у facebook Спеціалізована антикорупційна прокуратура. 

Підписав підозру судді особисто Назар Холодницький, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

Установлено слідством: заступник керівника апарату Подільського районного суду м. Києва у змові зі суддею цього ж суду вчинили умисні дії, в результаті яких одержали неправомірну вигоду в сумі 10 тис дол США. Вони обіцяли в обмін на ці кошти вплинути на іншого суддю цього ж суду, аби той ухвалив рішення на користь фізичної особи-позивача, яка вимагала від приватної компанії відшкодувати матеріальні збитки, упущену вигоду та компенсувати моральну шкоду, завдану діями відповідача

Того ж дня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно зі співробітниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за місцем роботи та проживання підозрюваних провели обшуки, у ході цих слідчих дій вилучено частину одержаної неправомірної вигоди. 

Детективи НАБУ здійснюють розслідування за наведеними фактами з жовтня 2017 року. 

Застереження: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *