Сбербанк реструктуризував борг «Укрзалізниці» на $200 млн

«Укрзалізниця» повідомила про угоду зі Сбербанком з реструктуризації боргу на $200 млн, що підлягав погашенню до кінця липня.

Підписання відповідних угод відбулось минулого тижня з набранням остаточної чинності умов реструктуризації після прийняття відповідного рішення Національним банком.

«Укрзалізниця» повідомила, що зазнала значного негативного впливу пандемії, викликаної поширенням коронавірусу SARS-CoV-2АТ.

«Реалізовані на поточний момент антикризові заходи, що перебували в межах повноважень Укрзалізниці, дозволили збалансувати грошовий потік та оптимізувати діяльність. Але, для підтримки належного рівня ліквідності та соціальної функції Укрзалізниці, компанії було необхідно реструктурувати зобов’язання перед Сбербанк (Україна) на суму близько $200 млн, що підлягали виплаті 31.07.2020. Враховуючи негативний вплив пандемії на фінансові ринки, Укрзалізницею проведено реструктуризацію зазначеного боргу на термін до 3-х років з можливістю дострокового погашення», — повідомили в компанії.

Компанія планує подальше рефінансування боргу з міжнародного ринку капіталів або від одного з українських банків».

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *