Шмигаль не бачить підстав для реструктуризації держборгу

Кабінет міністрів не бачить жодних підстав для реструктуризації державного боргу України та закликає не спекулювати на темі боргової політики.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Незважаючи на нові виклики, уряд не бачить жодних підстав для реструктуризації державного боргу та закликає не спекулювати на темі боргової політики», — йдеться в його заяві на урядовому порталі.

За словами Шмигаля, Україна входить у турбуленті часи з набагато сильнішими позиціями, ніж це було під час попередніх криз. «Міжнародні резерви на найвищому за останні роки рівні, інфляція рекордно низька, державний бюджет збалансований, а показник державного боргу до ВВП впав до рекордно низьких 44,3%», — наводить він такі дані.

На думку Шмигаля, Україна до потенційної кризи підходить більш підготовлена, аніж у 2008 році. «У нас і значні резерви, і висока ліквідність банків, і усі макроекономічні параметри значно в кращому стані», — заявив прем’єр.

В уряді запевняють, що незважаючи на складну ситуацію в зв’язку з поширенням коронавірусу, міністерство фінансів продовжує реалізовувати середньострокову стратегію управління держборгом, має у розпорядженні диверсифіковані джерела залучення коштів для фінансування державного бюджету та продовжить виконувати свої зобов’язання перед кредиторами в повному обсязі.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *