Шмигаль вважає, що питання можливого ослаблення гривні щодо долара обговорювати не потрібно.

Кабінет міністрів не проводить перемовин з Нацбанком щодо політики послаблення національної валюти до 30 грн за один американський долар.

Питання монетарно-грошової політики є виключно компетенцією регулятора.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів під час свого візиту на Крюківський вагонобудівний завод, повідомляє видання Сьогодні.

За його словами, питання коливання курсу уряд і НБУ не обговорюють, тому що Нацбанк – самостійний регуляторний орган влади, який підтримує стабільність національної валюти.

«Такі питання з центробанком не обговорюються. Національний банк веде власну монетарно-грошову політику. Його основні цілі відповідно до Конституції та закону – збереження стабільності грошової одиниці, стабільності фінансової системи, цінової стабільності в державі», – додав глава уряду.

Наостанок Шмигаль додав, що питання стимуляції розвитку української промисловості не повинні пов’язуватися з розмовами про штучне підвищення або заниження валюти.

«У нас курс регулюється ринком», — підкреслив прем’єр.

Раніше економіст Андрій Новак пояснив, чому після призначення нового глави НБУ на Україну очікує девальвація і стрибок долара до 30 гривень.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *