Швейцарія продовжує надавати статус захисту українським біженцям

Швейцарія продовжує надавати статус захисту українським біженцям

Федеральна рада Швейцарії вирішила не скасовувати статус захисту S для українських біженців до 4 березня 2025 року. Його українцям, які були вимушені виїхати з країни через російське вторгнення, надають з 12 березня 2022 року.

Водночас, як зазначається на сайті Федеральної ради Швейцарії, вперше було визначено ціль щодо інтеграції біженців на ринку праці. До кінця 2024 року 40 відсотків працездатних осіб із статусом захисту S мають бути працевлаштовані. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

«Станом на кінець жовтня 2023 року статус захисту S у Швейцарії мають близько 66 тисяч українців. Статус захисту S діє доти, доки його не скасує Федеральна рада. Умовою його скасування є тривала стабільність в Україні, за якої населення більше не наражатиметься на серйозну загальну небезпеку. Останні події показують, що зараз це не так, оскільки війна триває по всій країні. Не очікується, що ситуація зміниться в осяжному майбутньому», — йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Умовою скасування відповідного статусу є тривала стабільність в Україні, за якої населення більше не наражатиметься на серйозну небезпеку, наголошують у Федеральній раді.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *