Сім'ї полонених військовослужбовців будуть отримувати їхні зарплати

Сім’ї полонених військовослужбовців будуть отримувати їхні зарплати

Зарплати полонених отримуватимуть їхні сім’ї, — повідомив заступник Голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв.

Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий Верховною Радою України Закон про посилення соціального захисту військовослужбовців, поліцейських і деяких інших осіб, що передбачає передачу зарплат військовополонених їхнім сім’ям. Сам механізм передачі зарплати родинам полонених надалі має бути затверджений підзаконними актами. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Я і Закон».

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Законом передбачено, що той, хто перебуває у полоні, не втрачає свою зарплату, просто змінюється її отримувач. Це дружина (чоловік), повнолітні діти, батьки або інші законні представники. Кожен військовослужбовець може вказати того, до кого звертатися, якщо з ним щось сталося. Думаю, що всі інші нюанси процесу будуть враховані в підзаконних актах, — зазначив парламентарій.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *