Скасування гастролей російського театру в Ізраїлі

Скасування гастролей російського театру в Ізраїлі

Російський театр “Ленком” 29 серпня виступив із офіційною заявою, в якій прокоментував скасування гастролей в Ізраїлі. Про це повідомляється у відкритому листі, опублікованому в офіційному виданні «Российская газета».

Трупа театру звинувачує в тому, що трапилося російськомовних ізраїльтян, називаючи їх «шпаною», «клоунами», «ізраїльськими безродними Іванами, що корчаться в безсилій злості», «захисниками України», які сито сидять на державних шиях різних країн» і «шариковими, що голосно гавкають і ображають простих співвітчизників». Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «ИнфоРезист».

У тексті також згадується ізраїльська влада.

«На жаль, жодної виразної позиції від державного театру та від влади Ізраїлю, як і гарантій безпеки, ми не отримали», – йдеться в листі, підписаному «колективом Московського державного театру «Ленком Марка Захарова» – без зазначення конкретних прізвищ.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Раніше ізраїльський продюсер Гаді Орон, організатор гастролей театру «Ленком» у тель-авівському театрі «Габіма», повідомив, що через протести російськомовних ізраїльтян приїзд трупи переноситься на невизначений термін. У заяві Орона йдеться, що ані він сам, ані керівництво «Габіми» не очікували такого обурення, і що він не хоче «підливати олії у вогонь».

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *