Смолій відчуває від Зеленського підтримку незалежності НБУ

Голова НБУ впевнений, що президент Володимир Зеленський захистить його незалежність.

«Ми не відчуваємо жодного тиску з боку президента чи уряду на дії Національного банку. Ті мітинги, які відбуваються під стінами, ми також не пов’язуємо із президентом чи урядом. Це безумовно ті особи, про які я вже казав», – підкреслив голова НБУ Яків Смолій.

Він мав на увазі народного депутата Олександра Дубінського, який взяв участь в цих мітингах, і ексвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського, якого НБУ підозрює в фінансуванні мітингів.

«Якщо буде ініціатива (від Зеленського. – Ред.), то звісно будемо обговорювати (ситуацію. – Ред.)», – зазначив голова НБУ.

В заяві НБУ стверджується, що «атака реалізується через головного «виконавця» – депутата Олександра Дубінського, фігуранта антикорупційних розслідувань, якого в медіа називають рупором олігарха Коломойського».

Сьогодні ж депутати Олександр Дубінський і Андрій Деркач звернулись до президента Володимира Зеленського, щоб він звільнив керівництво Нацбанку і державних банків начебто через «корупційну схему із ОВДП», а також через те, що вони були призначені за часів президентів Януковича та Порошенко.

Президент Володимир Зеленський раніше заявив, що Смолій може відчувати себе захищеним, бо його захищає закон, ніхто не може на нього тиснути, і він готовий із ним обговорити цю ситуацію.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *