Список воєнних злочинців – військовослужбовців 106 бригади надводних кораблів (в/ч 40153 м. Каспійськ)

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії. Щоб забезпечити плавучість на деяких кораблях, у тому числі, носіях крилатих ракет, замість оригінальних блоків було встановлено агрегати від побутової техніки китайського виробництва, які придбали за завищеною в кілька разів ціною. Тепер кожен вихід в море обізнані з “імпортозаміщенням” окупанти сприймають як квиток в один кінець. Адже він може стати для них останнім та ще й призвести до екологічної катастрофи у регіоні.

Командування каспійської флотилії, побоюючись перевірок та звинувачень у розкраданні виділених на закупівлю запасних частин коштів, віддало розпорядження всіляко приховувати факти небоєздатності корабельного складу. Винних у витоці цієї інформації погрожують звинуватити у державній зраді та засудити до 15 років ув’язнення.

Моряки 106 бригади надводних кораблів каспійської флотилії південного військового округу рф, які у складі морського угруповання беруть участь у війні проти України, відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів. Окупанти вирішили таємно написати колективні листи путіну та шойгу, в яких розкрити всі фінансові махінації командування.

Воєнна розвідка України оприлюднює список воєнних злочинців – військовослужбовців 106 бригади надводних кораблів (в/ч 40153 м. Каспійськ) та нагадує, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.

Список личного состава
Управление

Капитан 2 ранга Зотов Сергей Юрьевич, 04.12.1981 г.р

Капитан 2 ранга Лабазанов Ахмед Мирзабегович, 25.06.1974 г.р

Капитан 3 ранга Сулейманов Валерик Амирбегович, 22.01.1976 г.р

Капитан 3 ранга Раджабов Магомед Гасанович, 19.05.1979 г.р

Капитан 3 ранга Алексеев Александр Александрович, 14.06.1988 г.р

Капитан 3 ранга Шарабдинов Шарабдин Шамсудинович, 17.04.1979 г.р

Капитан 3 ранга Мансуров Ибрагим Абдулварисович, 01.01.1985 г.р

Капитан 3 ранга Добрыдень Семён Николаевич, 16.09.1988 г.р

Капитан-лейтенант Сугак Никита Александрович, 06.07.1989 г.р

Капитан-лейтенант Лапердин Вячеслав Евгеньевич, 16.05.1991 г.р

Капитан 3 ранга Муратов Сергей Александрович, 19.04.1981 г.р

Майор Курбатов Евгений Николаевич, 17.09.1979 г.р

Капитан Москвитин Андрей Викторович, 24.03.1987 г.р

Капитан 2 ранга Посенко Александр Григорьевич, 27.01.1975 г.р

Капитан-лейтенант Холодный Анатолий Захарович, 15.05.1988 г.р

Старший лейтенант Калашников Александр Альфредович, 27.04.1990 г.р

Капитан 3 ранга Воробьев Петр Сергеевич, 16.11.1983 г.р

Капитан-лейтенант Дементьев Алексей Алексеевич, 07.03.1990 г.р

Капитан-лейтенант Леошко Иван Дмитриевич, 02.09.1991 г.р

Капитан-лейтенант Сидоренко Игорь Игоревич, 21.03.1992 г.р

Мичман Абубакаров Абубакар Магомедович, 26.10.1975 г.р

Мичман Магомедгаджиев Тагир Магомедгаджиевич, 12.12.1982 г.р

Прапорщик Яхьяев Али Яралиевич, 10.10.1982 г.р

Мичман Сунгуров Рабадангаджи Сунгурович, 30.03.1972 г.р

Капитан 3 ранга Пустуев Виталий Сергеевич, 06.05.1985 г.р

Капитан 3 ранга Шубин Максим Сергеевич, 04.01.1984 г.р

Лейтенант Кинжибало Виктор Александрович, 19.12.1996 г.р

Лейтенант Ларин Иван Евгеньевич, 04.01.1989 г.р

Мичман Гречко Александр Владимирович, 01.09.1973 г.р

Мичман Иваниди Владислав Павлович, 01.06.1988 г.р

Прапорщик Джахаева Мариян Исмаиловна, 29.08.1975 г.р

Капитан 2 ранга Бурых Денис Николаевич, 16.03.1982 г.р

Капитан-лейтенант Камаев Александр Александрович, 22.04.1990 г.р

Мичман Абдуллаев Абдулла Ахмедович, 09.09.1980 г.р

Старший лейтенант Тюков Михаил Владимирович, 09.09.1991 г.р

Старший лейтенант Ерзянкин Владислав Александрович, 17.01.1996 г.р

40153-Б (Узел связи 106 брнк) (г. Каспийск)

Капитан 3 ранга Трифонов Алексей Юрьевич, 02.06.1982 г.р

Капитан-лейтенант Глебов Михаил Евгеньевич, 18.02.1987 г.р

Прапорщик Никифорова Альбина Алиюллаховна, 08.10.1980 г.р

Береговая база

Капитан 2 ранга Николаев Алексей Николаевич 26.02.1981 г.р.

Капитан 3 ранга Борвичков Сергей Викторович 17.07.1983 г.р.

Мичман Магомедов Тимур Магомедович 06.03.1971 г.р.

Мичман Гамдуллаев Умид Гамдуллаевич 14.01.1979 г.р.

250 Дивизион ракетных кораблей и катеров

Управление и штаб

Капитан 2 ранга Степанов Михаил Александрович, 21.10.1983 г.р

Капитан 3 ранга Гунешов Сабир Надирович, 22.05.1985 г.р

Капитан 2 ранга Каменев Юрий Юльевич, 18.08.1982 г.р

Капитан-лейтенант Лобанов Михаил Юрьевич, 31.05.1991 г.р

Капитан Курбанов Рамил Ахмедович, 15.05.1975 г.р

Капитан-лейтенант Сидельников Павел Геннадьевич, 10.06.1989 г.р

Капитан-лейтенант Зюбин Вячеслав Александрович, 17.05.1988 г.р

Капитан-лейтенант Красавин Виталий Игоревич, 13.06.1985 г.р

рк «Татарстан», пр. 11661К

Капитан 3 ранга Поденежный Владимир Юрьевич, 20.03.1988 г.р

Капитан-лейтенант Александров Владимир Анатольевич, 06.04.1988 г.р

Мичман Мустафаев Асхадин Мидадинович, 06.05.1977 г.р

Мичман Магомедов Магомедэмин Магомедгаджиевич, 14.10.1986 г.р

Лейтенант Маркеев Кирилл Юрьевич, 18.03.1997 г.р

Капитан-лейтенант Конопля Кирилл Владимирович, 24.09.1990 г.р

Лейтенант Косолапов Евгений Андреевич, 05.02.1996 г.р

Мичман Тютюник Егор Олегович, 09.03.1997 г.р

Лейтенант Хохлов Антон Николаевич, 16.08.1997 г.р

Мичман Попов Максим Владимирович, 05.09.1986 г.р

Лейтенант Насута Александр Анатольевич, 14.11.1993 г.р

Мичман Гасанов Али Гасанович, 06.07.1980 г.р

Лейтенант Ильменский Святослав Сергеевич, 11.10.1995 г.р

Старший прапорщик Магомедов Мурад Магомедович, 27.06.1978 г.р

Капитан-лейтенант Попович Дмитрий Алексеевич, 27.03.1989 г.р

Старший лейтенант Николаенко Олег Геннадиевич, 29.01.1991 г.р

Лейтенант Литвинов Павел Евгеньевич, 30.09.1997 г.р

Мичман Омариев Тайгиб Сулейманович, 13.03.1985 г.р

Мичман Джабраилов Аслан Алибекович, 10.10.1981 г.р

Мичман Римиханов Исахан Римиханович, 05.05.1970 г.р

Лейтенант Сотников Константин Александрович, 17.05.1996 г.р

Лейтенант Гуртовой Андрей Евгеньевич, 11.01.1996 г.р

Мичман Гаджикеримов Руслан Азизович, 10.09.1978 г.р

Мичман Алимирзоев Октай Имиргунеевич, 25.02.1980 г.р

Мичман Уруджев Агарагим Уруджевич, 12.11.1984 г.р

Старший прапорщик Юсупов Сабир Алимович, 01.07.1980 г.р

Мичман Куклин Вячеслав Геннадьевич, 30.06.1979 г.р

40153-Ж (38 экипаж рк «Дагестан» (2 ранга), пр. 11661К) (г. Махачкала)

Капитан 2 ранга Ярчук Николай Александрович, 25.07.1984 г.р

Мичман Сиротенко Александр Георгеевич, 04.12.1979 г.р

Мичман Гапуров Арсанали Гапурович, 09.12.1984 г.р

Мичман Сиротенко Александр Георгеевич, 04.12.1979 г.р

Лейтенант Алексеев Сергей Александрович, 01.12.1996 г.р

Старший лейтенант Ли Станислав Бонгунович, 18.10.1987 г.р

Лейтенант Рубижан Сергей Валерьевич, 08.06.1996 г.р

Мичман Мазагаев Курбан-Али Гусенович, 14.02.1994 г.р

Лейтенант Барков Сергей Владимирович, 25.10.1997 г.р

Мичман Курбанов Тельман Мамедалиевич, 09.01.1983 г.р

Лейтенант Гераськин Дмитрий Юрьевич, 11.06.1992 г.р

Мичман Ибрагимов Ибрагим Пайзулаевич, 30.05.1986 г.р

Лейтенант Судаков Юрий Алексеевич, 17.09.1997 г.р

Мичман Данько Александр Юрьевич, 01.10.1990 г.р

Капитан-лейтенант Джиджаев Владимир Владимирович, 03.04.1991 г.р

Лейтенант Рыбаков Илья Сергеевич, 29.06.1996 г.р

Лейтенант Боталов Василий Эдуардович, 22.02.1996 г.р

Мичман Тагиров Кахидин Махсумович, 18.10.1983 г.р

Мичман Тагибеков Марат Ташбекович, 18.09.1980 г.р

Старший прапорщик Адиширинов Адиширин Сефидинович, 28.12.1978 г.р

Мичман Маренков Дмитрий Юрьевич, 21.03.1997 г.р

Капитан-лейтенант Дурман Василий Николаевич, 25.12.1990 г.р

Лейтенант Родионов Роман Вячеславович, 09.01.1996 г.р

Мичман Картянович Виктор Борисович, 09.02.1988 г.р

Мичман Магомедов Абдурахман Нурахмедович, 28.01.1987 г.р

Мичман Набиев Марат Магомедкадырович, 10.03.1980 г.р

40153-Л (рка «Ступинец»(3 ранга), пр. 1241.1Т) (г. Каспийск)

Капитан 3 ранга Глод Максим Анатольевич, 06.12.1985 г.р

Капитан-лейтенант Лютый Евгений Иванович, 23.09.1989 г.р

Капитан 3 ранга Пителин Александр Александрович, 12.06.1988 г.р

Лейтенант Жуков Владислав Сергеевич, 22.09.1996 г.р

Мичман Рамазанов Сейфулла Гаджирамазанович, 01.05.1974 г.р

Мичман Суйханов Арман Айтжанович, 05.02.1981 г.р

Старший лейтенант Ким Михаил Сергеевич, 15.07.1995 г.р

Мичман Давыдов Юсуп Минкаилович, 25.08.1976 г.р

Мичман Асильдаров Асильдар Чупанович, 21.07.1989 г.р

Лейтенант Яшков Иван Александрович, 06.07.1996 г.р

Старший мичман Рустамов Артур Амирович, 01.10.1982 г.р

Мичман Джамиятдинов Магомед Ибайдуллаевич, 24.04.1990 г.р

Мичман Султанов Султан Али-Султанович, 16.12.1979 г.р

40153-Н (мрк «Град Свияжск», пр. 21631) (г. Каспийск)

Капитан 2 ранга Александров Кирилл Александрович, 29.12.1984 г.р

Капитан-лейтенант Сапуто Игорь Александрович, 11.10.1992 г.р

Мичман Аразов Араз Гюльмурадович, 07.08.1979 г.р

Лейтенант Цитульский Дмиртий Валерьевич, 22.08.1994 г.р

Лейтенант Борисов Алексей Сергеевич, 17.09.1991 г.р

Лейтенант Платонов Владислав Вадимович, 12.10.1995 г.р

Мичман Кулешов Антон Александрович, 22.06.1996 г.р

Старший лейтенант Лобанов Кирилл Дмитриевич, 27.06.1996 г.р

Старший лейтенант Гореев Сергей Иванович, 26.06.1996 г.р

Лейтенант Макаров Сергей Сергеевич, 05.08.1995 г.р

Мичман Гасанов Ризван Тагирович, 28.09.1987 г.р

Мичман Мирзабеков Фархад Маликович, 07.09.1977 г.р

Мичман Эмиров Рамазан Шамсудинович, 15.11.1982 г.р

Лейтенант Романенко Виктор Николаевич, 16.06.1997 г.р

Мичман Магомедов Абакар Абдулвагапович, 20.11.1979 г.р

Мичман Кузьмин Денис Георгиевич, 31.03.1989 г.р

40153-О (мрк «Углич», пр. 21631) (г. Каспийск)

Капитан 3 ранга Бабась Алексей Федорович, 10.04.1987 г.р

Капитан-лейтенант Суховерхов Максим Александрович, 21.08.1987 г.р

Мичман Баймадалиев Бадырхан Абдурашидович, 01.10.1983 г.р

Лейтенант Сирюлев Дмитрий Сергеевич, 06.07.1995 г.р

Старший лейтенант Калюжный Кирилл Андреевич, 10.07.1996 г.р

Мичман Заболотнюк Игорь Александрович, 28.08.1995 г.р

Лейтенант Зазеленчук Никита Сергеевич, 22.08.1996 г.р

Мичман Исаков Гаджимагомед Ибадуллаевич, 19.06.1974 г.р

Капитан-лейтенант Сугуров Рустам Рахметуллаевич, 28.11.1989 г.р

Лейтенант Андропов Геннадий Романович, 24.07.1996 г.р

Мичман Пашаев Магомедвели Пашаевич, 07.07.1980 г.р

Мичман Нисредов Хийирбег Киясудинович, 24.04.1983 г.р

Старший лейтенант Морозов Иван Александрович, 26.04.1989 г.р

Мичман Рамазанов Эльдар Гасанбегович, 28.07.1987 г.р

Мичман Рамазанов Али Нурадинович, 15.07.1977 г.р

Мичман Ахмедов Рауль Ибрагимович, 13.02.1982 г.р

Лейтенант Ярцев Алексей Сергеевич, 10.08.1996 г.р

Мичман Лукашевич Роман Александрович, 22.09.1996 г.р

Мичман Габибов Айвар Магарамович, 11.01.1989 г.р

мрк «Великий Устюг», пр. 21631

Капитан 3 ранга Никифоров Максим Григорьевич, 22.03.1986 г.р

Капитан-лейтенант Ермаков Иван Александрович, 23.01.1988 г.р

Мичман Гасанов Теймур Меджидович, 02.10.1986 г.р

Старший мичман Баранов Евгений Александрович, 02.05.1971 г.р

Старший лейтенант Подловилин Максим Александрович, 04.05.1995 г.р

Капитан-лейтенант Сапуто Сергей Александрович, 08.12.1988 г.р

Мичман Турабов Альберт Джелилович, 10.10.1979 г.р

Лейтенант Берсин Артем Юрьевич, 01.12.1997 г.р

Мичман Третьяков Дмитрий Владимирович, 25.04.1978 г.р

Мичман Ибрагимов Абдулбари Сайгидрасулович, 06.04.1985 г.р

Капитан-лейтенант Павлов Владимир Викторович, 10.04.1989 г.р

Лейтенант Николенко Никита Геннадьевич, 18.03.1998 г.р

Мичман Алавутдинов Эльдархан Минажутдинович, 01.12.1979 г.р

Старший мичман Магомедов Магомед Асхабович, 10.06.1969 г.р

Лейтенант Черный Олег Александрович, 20.12.1993 г.р

Мичман Топилин Петр Владимирович, 08.11.1984 г.р

Мичман Тереньтев Иван Сергеевич, 13.10.1986 г.р

Мичман Меджидов Камиль Викторович, 30.01.1986 г.р

Лейтенант Храмов Роман Владиславович, 04.04.1997 г.р

Мичман Абусаидов Алексей Анатольевич, 10.06.1980 г.р

242 Дивизион десантных катеров

Управление и штаб

Старший лейтенант Базилив Ростислав Евгеньевич, 20.12.1995 г.р

Капитан-лейтенант Сорокин Василий Сергеевич, 14.08.1986 г.р

Капитан-лейтенант Кукушкин Юрий Юрьевич, 31.05.1986 г.р

Лейтенант Щербинин Илья Николаевич, 18.01.1998 г.р

Капитан Куклев Денис Владимирович, 16.11.1981 г.р

Мичман Магомедов Магомедэмин Магомедгаджиевич, 14.10.1986 г.р

дка «Атаман Платов» (пр. 21820)

Старший мичман Гусейнов Ималедин Атаевич, 23.04.1976 г.р

Мичман Богатырев Алексей Игоревич, 18.07.1997 г.р

дка «Д-56» (пр. 11770)

Старший мичман Никишин Владимир Владимирович, 30.04.1972 г.р

Старший мичман Достиев Акиф Пироглан, 03.02.1973 г.р

дка «Д-131» (пр. 11770)

Мичман Зайнулабидов Гасан Расулович, 21.03.1978 г.р

дка «Д-156» (пр. 11770)

Мичман Гаджимагомедов Нурмагомедибир Магомедович, 21.08.1984 г.р

дка «Д-172» (пр. 11770)

Старший мичман Омаров Заур Махатович, 18.08.1977 г.р

Мичман Гусейнов Рамидин Рагимович, 09.10.1981 г.р

дка «Д-178» (пр. 11770)

Старший мичман Иванов Евгений Валерьевич, 27.06.1978 г.р

дка «Д-179» (пр. 11770)

Мичман Аллахяров Аким Мирзабекович, 19.10.1980 г.р

дка «Д-185» (пр. 1176)

Старший мичман Фетисов Сергей Юрьевич, 24.05.1977 г.р

ГУР МО

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.