Співробітниця Нацбанку та її спільник хотіли заробити $30 тисяч за ліцензію на обмін валют

Подільський суд Києва затвердив угоду про визнання винуватості стосовно колишнього юрисконсульта Національного банку і громадянина Грузії.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 17 листопада.

 У 2019 році у ТОВ «Преміум Фінанс» закінчувалась ліцензія на здійснення валютних операцій. Компанія звернулась про її продовження, але отримала відмову, оскільки мала 81 суттєве порушення вимог валютного законодавства, що перевищило 50% від кількості структурних підрозділів.

Компанія подала новий пакет документів. Паралельно її бенефіціар зустрівся зі знайомим і поскаржився, що має труднощі з переоформленням ліцензії, запитував, чи знає він когось, хто міг би допомогти. Співбесідник звернувся до жінки, яка працювала юрисконсультом у Юридичному департаменті Національному банку. Та повідомила, що ліцензію реально отримати, подавши правильно документи, а сама вона не має повноважень, щоб допомогти. Однак співрозмовник запевнив, що власник фірми має гроші і на цьому можна заробити. Так начебто виник задум заволодіти грошима шляхом шахрайства, коли фірма насправді отримає ліцензію на загальних підставах.

Свої послуги обвинувачені оцінили у 30 тисяч доларів. Оскільки бізнесмен не хотів платити гроші вперед, то йому організували зустріч на вулиці Інститутській зі співробітницею Нацбанку. Після цього він згодився передати половину. Обвинувачені не встигли заволодіти грошима, оскільки їх майже одразу затримали і 15 тисяч доларів вилучили.

Суд затвердив угоди про визнання винуватості і призначив обом по 3 роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з іспитовим строком 1 рік.

 
 
 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *