Співробітники контррозвідки СБУ займаються хабарництвом та вимаганням

Печерський суд Києва застосував до двох працівників Служби безпеки України запобіжні заходи у виді тримання під вартою з альтернативою застави.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвали суду.

За даними слідства, у грудні 2018 року в начальника 4 відділу Управління контррозвідувальних заходів з протидії посяганням на територіальну цілісність Департаменту захисту національної державності СБУ, виник злочинний умисел на вимагання в особи 120 тис. доларів, що становило 3,3 млн грн.

До реалізації свого плану він начебто залучив підлеглого –  старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах того ж відділу та ще двох осіб.

Чоловік, в якого вимагали гроші, 6 лютого 2019 звернувся із заявою в Державне бюро розслідувань. Свідок дав показання, що особисто передав 30 тис. доларів особі, яка була посередником. 13 березня свідку було вручено ідентифіковані 10 тис. доларів для передачі посереднику, який мав їх віддати працівникам СБУ. Того ж дня посередника з грошима затримали.

У службовому кабінеті начальника 4 відділу Управління контррозвідувальних заходів СБУ вилучено копії паспортів громадянина України для виїзду за кордон, виданих потерпілого та його доньки, а також витягу із сайту INTERPOL щодо останньої.

НСРД зафіксовано розмови потерпілого і посередника про вимагання коштів, а також зустріч потерпілого, начальника відділу СБУ і посередника біля будівлі СБУ по вул. Володимирській, 33 і пред’явлення погрози.

Для начальника відділу СБУ визначено альтернативний до тримання під вартою запобіжний захід у виді 192 100 грн застави, оперуповноваженому СБУ і посереднику – 153 680 грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *