Спробу Суркісів стягнути $250 млн з ПриватБанку відклали до середи

Засідання Київського апеляційного суду у справі № 757/7499/17-ц сьогодні відкладено до 15 квітня.

«Початок чергового засідання щодо розгляду апеляційної скарги державного виконавця на ухвалу судді Печерського районного суду Підпалого щодо, фактично, стягнення з ПриватБанку більше $250 млн на користь офшорних компаній, що пов’язані з родиною Суркісів очікується об 11:30», – повідомили в ПриватБанку.

Суд долучив Кабмін як третю особу без самостійних вимог.

Міністр юстиції Денис Малюська раніше повідомляв, що державний виконавець подала клопотання про роз’яснення ухвали суду від 2017 року на письмове прохання ПриватБанку, у якого виникли труднощі у розумінні і застосуванні ухвали про забезпечення позову.

Мінюст не керувався порадами/вказівками юристів ПриватБанку, «бо ми несемо за свої дії відповідальність, а не юридичні радники Привату; бо радники Привату стали ініціаторами клопотання, яке призвело до ухвали суду, вказаної вище; подальші рекомендації юристів Привату ще більш екзотичні та, м’яко кажучи, ніяк не кореспондують змісту законодавства».

у однієї групи користувачів FB виникло багато запитань з приводу ухвали Печерського районного суду м.Києва у так званій …

Gepostet von Denis Malyuska am Mittwoch, 8. April 2020

В ПриватБанку повідомляли, що державний виконавець не приходив на засідання.

Компанії CAMERIN INVESTMENTS LLP, SUNNEX INVESTMENTS LLP, TAMPLEMON INVESTMENTS LLP, BERLINI COMMERCIAL LLP, LUMIL INVESTMENTS LLP, SOFINAM INVESTMENTS LLP оскаржують залучення грошових коштів до проведення процедури bail-in в адміністративному суді України.

Окрім цього, Велика Палата Верховного Суду призначила до розгляду справу за позовом родини Суркісів до Національного банку на 10:30 27 квітня. На останньому засіданні судом була оголошена перерва.

Члени сім’ї Суркісів намагаються у суді довести, що не є пов’язаними з ексвласниками ПриватБанку особами. «Також вони хочуть скасувати процедуру bail-in. У рамках цієї процедури, гроші на їх рахунках у ПриватБанку були стягнуті на користь держави», – повідомили в НБУ.

Під процедуру bail-in потрапили кошти пов’язаних осіб на загальну суму 29,4 млрд грн. Завдяки цьому вдалось зменшити фінансове навантаження на державу.

«Від цього судового рішення залежатиме хід трирічної судової війни між Ігорем Коломойським та державою за законність націоналізації ПриватБанку. Адже судові процеси за позовами ексвласника про незаконність націоналізації призупинено до розгляду «справи родини Суркісів», – нагадали в НБУ.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *