США надають розвіддані Україні для знищення російських військових — NYT

Американська розвідка забезпечує Україну даними про пересування командних пунктів російської армії, пише The New York Times з посиланням на анонімні джерела в уряді США.

Ці розвіддані дозволили Україні завдавати ударів по російських штабах, що, серед іншого, призвело до загибелі, за непідтвердженими даними, 12 російських генералів.

Як кажуть джерела, Україна завдає ударів, поєднуючи американські дані з власними, зокрема з перехопленнями переговорів, які дозволяють робити висновок про присутність у штабах вищих офіцерів.

При цьому джерела The New York Times стверджують, що США не дають Україні інформації щодо пересування вищого керівництва російської армії. Газета наголошує, що удар по штабу в Ізюмі, який, за непідтвердженими даними, відвідував голова Генштабу Валерій Герасимов, спланували без використання американських розвідданих.

Офіційний представник Ради національної безпеки США заявила The New York Times, що США ділиться з Україною розвідданими не для того, щоб російських генералів було вбито.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.