США вносять важливі зміни в військову допомогу Україні та Ізраїлю

США вносять важливі зміни в військову допомогу Україні та Ізраїлю

Сполучені Штати можуть постачати озброєння як в Ізраїль, так і в Україну, оскільки у більшості випадків воно суттєво відрізняється. Тому немає істотної конкуренції серед партнерів.

Про це розповів головний заступник помічника держсекретаря з військово-політичних питань Стен Браун в інтерв’ю, пише видання Defence One.
Він зазначив, що рішення про відправлення зброї в будь-яку країну розглядається в кожному конкретному випадку. У цьому Ізраїль нічим не відрізняється від будь-якої іншої країни світу. Однак ключова відмінність у тому, що більшість зброї, що надсилають в Україну, надходить із запасів Міністерства оборони, тоді як озброєння Ізраїль закуповує сам. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Апостроф».

“І ми підтримуємо Ізраїль протягом багатьох років через іноземні Програми військових продажів і через наше іноземне військове фінансування, де ми надаємо близько 3,3 мільярда доларів на рік для Ізраїлю на співпрацю у сфері безпеки, а також 500 мільйонів доларів на рік на протиповітряну оборону”, – зауважив він.

Між двома війнами немає різниці в прозорості, є два різні процеси. Публічно Адміністрація президента не оприлюднює кількість зброї, а також не надає нічого подібного до фактичних бюлетенів, які регулярно публікуються щодо пакетів допомоги Україні.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Тому Штати надсилають зброю в Ізраїль та Україну. У деяких випадках країнам потрібна однакова зброя, і США змогли забезпечити обох партнерів, запевняє Браун. Проте у більшості випадків озброєння суттєво відрізняється.

“Отже, немає великої конкуренції за зброю серед партнерів, що стосується використання”, – повідомив посадовець. Щодо подальшої підтримки зброєю України Браун сказав, що США “збережуть свою роль” у майбутньому.

Як повідомлялося, Пентагон передав Ізраїлю тисячі 155-мм артилерійських снарядів, призначених для України.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *