Стало відомо, що буде з курсом долара до нового року

Фінансові аналітики спрогнозували свій курс долара, попри підвищення Національним банком України (НБУ) облікової ставки.Зокрема, експерти впевнені що на кінець 2017 року один долар коштуватиме 27-28 грн.

За оцінками фахівця відділу продажів боргових цінних паперів Сергія Фурси, до кінця 2017 року курс долара складе 27 грн/$ 1. А старший аналітик Андрій Шевчишин передбачає, що до кінця року за $ 1 в українських обмінниках даватимуть 27,5-28,5 грн. Для більш високого курсу долара передумов поки немає, вважає експерт.

Не міняє прогнозний коридор курсу української валюти й член виконкому Українського товариства фінансових аналітиків Віталій Шапран. За його оцінками, на кінець року курс долара складе 25-29 грн/$ 1.

При цьому фінансовий експерт Олексій Кущ бачить два можливих сценарія формування курсу долара. Відповідно до першого, уряду і Національному банку вдасться взяти ситуацію під контроль. В цьому випадку гривня буде перебувати в курсовому коридорі 27 – 28 грн / $ 1.

“Якщо ж взяти ситуацію під контроль не вдасться або якщо з’являться додаткові негативні фактори, тоді можна очікувати звалювання в коридор 28-30 грн / $ 1”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, на думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка, Національний банк зможе утримати курс долара до гривні в цьому році на рівні не вище 26,5 грн / $.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *