Ставки по депозитам продовжують знижуватися

Голова ради Національного банку Богдан Данилишин повідомив, що станом на кінець листопада середньозважена вартість строкових депозитів у гривні знизилася на 4,3%, в іноземній валюті – на 1,7%.

Про це написав голова ради НБУ Богдан Данилишин в FACEBOOK.

“Середньозважена вартість строкових депозитів, за даними статистичної звітності банків України на 27.11.2020, знизилася: у гривні – до 4,3%, в іноземній валюті – до 1,7%. Зокрема, вартість гривневих депозитів, залучених від домогосподарств, для банків становила 8,8% і перебувала на однозначному рівні з серпня 2020 року”, – написав Данилишин.

Середньозважена ставка за гривневими кредитами банків склала – 10,3%, в тому числі за кредитами підприємствам – 8,1% (короткострокові – 7,7%, довгострокові – 12,8%), фізичним особам – 31,9%, і відображала головним чином вартість кредитних ризиків для банків, які зросли в період коронакризи.

Загалом ліквідність банківського сектора залишається високою – на рівні близько 170 млрд грн. Зокрема, минулого тижня Національним банком було проведено тендер з підтримання ліквідності банків, за результатами якого банкам було надано 5,8 млрд грн рефінансування на термін 84 дні за ставкою 6%. Заборгованість платоспроможних банків за кредитами рефінансування збільшилася до 45,5 млрд грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.