Субсидії не скорочують, відбувається економія — Гетманцев

В Україні ні розмір, ні перелік осіб, які отримують субсидії — не скорочуються.

Відбувається певна економія через збільшення мінімальної зарплати. Про це в ефірі телеканалу Zik розповів голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Я би не перебільшував значення цього рішення про скорочення субсидій і не називав би його взагалі скороченням субсидій, бо насправді субсидії не скорочуються взагалі. Ті, хто отримував субсидії на початку року, вони так само будуть отримувати її і зараз. Ні розмір субсидії, ні перелік осіб, які отримують субсидії — не скорочується», — сказав Гетманцев.

За його словами, відбувається просто математичний перерахунок сум, які виділяються на субсидії.

«Там відбулася певна економія за рахунок певних процесів, які відбуваються у суспільстві. Це збільшення мінімальної заробітної плати, наприклад. Ви розумієте, що воно тягне за собою підвищення доходів населення, на відповідну суму зменшуються субсидії. Якщо ми говоримо про те, що люди звернулися у меншій кількості для отримання субсидій, то це також джерело для економії субсидій», — додав Гетманцев.

Нагадаємо, за інформацією Мінсоцполітики, під час карантину було спрощено призначення допомог і переоформлення субсидій. Понад 3 млн сімей автоматично перепризначили субсидії.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid