Суд об’єднав позови Боголюбова по скасуванню націоналізації ПриватБанку

Господарський суд Києва об’єднав позовні вимоги Геннадія Боголюбова по визнанню недійсним договору купівлі-продажу акцій ПриватБанку від 2016 року.

24 листопада суддя Господарського суду Києва Тетяна Ващенко прийняла ухвалу про об’єднання позовної заяви Геннадія Боголюбова про визнання недійсним договору купівлі-продажу ПриватБанку Мінфіну під час націоналізації (№ 910/15737/20) з попереднім його позовом в одне провадження.

«При подачі цієї позовної заяви було застосовано веєрну подачу, що стало привидом для подання відводу судді Ващенко. У випадку відмови в задоволені відводу, банк очікує на здійснення суддею незаконних дій в інтересах позивача», — повідомляли у ПриватБанку перед засіданням суду.

Так і сталося. Ще 23 листопада «після обіду суддя Ващенко відмовила в задоволенні відводу, обґрунтувавши, що твердження ПриватБанку про подальші дії позивача ґрунтуються на припущеннях про теоретичну можливість таких дій в майбутньому».

«При цьому в матеріалах справи вже знаходилося заяву Боголюбова про об’єднання», — зазначили у ПриватБанку.

Сьогодні побоювання ПриватБанку здійснилися.

«Ващенко прийняла ухвалу про об’єднання і її вже направлено сторонам. На жаль, побоювання юристів ПриватБанку виправдалися. Вже навіть для простого обивателя стає зрозуміло, що наступним кроком судді Ващенко найімовірніше буде задоволення позову Боголюбова», — попереджають у банку.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *