Суд передав Агентству з активів 5 тонн балтійського бурштину

Солом’янський суд Києва 5183 кг балтійського бурштину та інших видів викопних смол на збереження до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 11 січня.

Раніше смоли зберігались у службовому приміщенні Державного сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України.

Однак слідчий ДФС повідомив, що зберігання у такому сховищі потребує значних витрат держави на організацію умов зберігання.

Товар передають Агентству з метою забезпечення збереження або збереження його економічної вартості.

Водночас зазначається, що на території України видобуток бурштину без спеціального дозволу на користування надрами є незаконним, а тому вилучений балтійський бурштин та інші види викопних смол здобуті злочинним шляхом та не підлягають поверненню власникам і подальшій реалізації.

Що робитиме Агентство з цим бурштином наразі невідомо.

З 2017 управління ДФС у Київській області розслідує справу про ухилення від сплати податків службовими особам і засновниками ТОВ «Амберама». А саме, що у 2012-2013 компанія з метою умисного ухилення від сплати податків провела операції з придбання товарів від компанії-нерезидента UAB «GEO AMBRA» (Литва, Клайпеда), занизила вартість товару і ухилились від сплати податку на додану вартість, не відобразивши у звітності реальних обсягів придбання бурштину.

У 2014 році у приміщеннях ПП «ЛНК» і ТОВ «Амберама» вилучено сукциніт – викопну смолу, відому як «балтійський бурштин» та інші види викопних смол у кількості 5183 кг. Загальна вартість вилученої сировини – 12,5 млн грн.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *