Суд розгляне позов щодо призначення Наумова головою Ощадбанку

ОАСК відкрив провадження за позовом народного депутата Максима Бужанського та призначив на 2 липня засідання в справі щодо конкурсу на посаду голови правління Ощадбанку.

«Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження та призначив на 2 липня підготовче засідання у справі про оскарження бездіяльності уряду щодо конкурсу на посаду голови правління Ощадбанку», — повідомляє пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, позивач – народний депутат Максим Бужанський просить суд визнати протиправною бездіяльність Міністерства фінансів щодо не підготовки та не внесення на розгляд Кабміну проектів актів щодо визначення кандидатів на посаду голови правління Ощадбанку та щодо його призначення і просить суд зобов’язати Мінфін підготувати та внести на розгляд відповідні проекти актів.

Окрім цього, позивач вимагає визнати бездіяльність Національного банку щодо не проведення попереднього погодження кандидатів на посаду голови правління державного Ощадбанку та зобов’язати НБУ вчинити дії, направлені на попереднє погодження відповідних кандидатів.

У свою чергу Нацбанк вважає конкурс на нового голову Ощадбанку таким, що відбувся, та не має сумнівів у професійних якостях Сергія Наумова, який переміг у конкурсі.

«Щодо скандальних заяв, можу сказати, що анонімними дзвінками та повідомленнями можна зірвати будь-який конкурс. Тому ми вважаємо це спробами загальмувати реформу корпоративного управління в Україні. Ми добре знаємо Наумова, оскільки він зараз керує одним з банків з іноземним капіталом (Піреус Банк. — Ред.). Сумнівів в його якостях і репутації бути не може. Також хочу зазначити, що в чесному та відкритому конкурсі переміг українець», — заявила на брифінгу перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *