Суд розгляне справу про зміну наглядової ради ПриватБанку

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі щодо призначення голови та членів наглядової ради державного ПриватБанку.

«Відповідачем у даному позові зазначений Національний банк України. ОАСК здійснюватиме розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін колегією у складі трьох суддів», — повідомляє ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність НБУ, яка полягає в не направленні до АТ КБ «ПриватБанк» вимоги про зміну керівників цього банку – голови наглядової ради Шерон Іскі та її членів Артема Шевальова, Ерана Кляйна, Юлії Мецгер, Сергія Олексієнка, Надіра Шейха, Себастьяна Шьонайх-Каролата, Романа Сульжик та Ольги Томаш за недотримання цими особами вимог закону про бездоганно ділову репутацію.

Також ОАСК просять направити до ПриватБанку вимогу про зміну відповідних керівників.

Нагадаємо, в вересні 2019 року НБУ погодив дев’ятьох членів наглядової ради ПриватБанку на чолі з Шерон Іскі — в минулому радницею Казначейства США та експертом-консультантом МВФ.

Серед незалежних членів наглядової ради ПриватБанку Надір Шейх, Еран Кляйн, Себастіан Шьонайх-Каролат, Ольга Томаш, Роман Сульжик.

Представником держави за квотою президента в наглядовій раді банку є Юлія Мецгер, за квотою Кабміну — Артем Шевальов, за квотою Верховної Ради — Сергій Олексієнко.

25 листопада Печерський суд Києва відкрив провадження за позовом профспілки ПриватБанку до всіх 9 членів наглядової ради банку про визнання їх трудових контрактів недійсними.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *