Суд ухалив виправдавдувальний вирок у справі, де оперуповноважений звинувачував інспектора поліції у присвоєнні $38 тисяч

Колишнього інспектора чергової частини Деснянського РУ ГУМВС України в м.Києві виправдали від звинувачень у шахрайському привласненні 38 тис. доларів під виглядом продажу квартири на Троєщині.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 17 лютого.

У 2011 році оперуповноважений ГУМВС України в Київській області заявив у правоохоронні органи, інспектор Деснянського відділення міліції привласнив його 38 тис. доларів під виглядом продажу квартири свої бабусі.

Із вироку вбачається, що договір купівлі-продажу не укладався і майбутній власник у квартирі не був. За версією потерпілого, заплативши гроші, він отримав ключі і зайшов у будинок та не зміг відкрити квартиру, а натомість зіткнувся у коридорі з жінкою, яка цю квартиру недавно успадкувала.

Оперуповноважений начебто давав гроші частинами при особистих зустрічах, а продавець йому – розписки. Щоправда, пізніше у матеріалах справи жодних розписок не знайшлося. Продавець нібито взяв у потерпілого паспорт і згодом повернув із штампом про реєстрацію у спірній квартирі. Експертиза показала, що рукописні записи в паспорті, ймовірно, виконані не обвинуваченим, а використаний штамп значився у паспортному столі як списаний і мав бути знищений. Попри наявність експертизи, самого паспорта в матеріалах справи не було і його місцезнаходження невідоме.

Потерпілий ходив на зустрічі із передачі коштів зі своїми знайомими, але ті стояли неподалік і не могли точно стверджувати, що гроші передавалися і у зв’язку з чим.

Обвинувачений все заперечував і стверджував про фальсифікацію справи. Розповів, що з потерпілим його познайомив начальник райвідділу. Потерпілий запитував, чи не має він інформації про одну квартиру, показував паспорт, що зареєстрований там, але начебто не може в неї потрапити. Одного разу вони разом зайшли в під’їзд, бо потерпілий мав при собі ключі, але квартиру відкрити не змогли Обвинувачений пояснив, що ніякого відношення до квартири не має і радив потерпілому звертатися до міліції.

Із рішень суду вбачається, що свідки у справі не з’являлися до суду і неодноразово виносилися ухвали про їх примусовий привід до суду працівниками поліції, але ці доручення лишались невиконаними.

У 2017 році суд визнав повертав справу на додаткове розслідування. Але прокурор оскаржив рішення і суд був вимушений продовжити розгляд, що закінчилося виправдувальним вироком.

Суд виправдав особу за недоведеністю обвинувачення. Не було ніяких документальних доказів на підтвердження передачі грошей

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *