Суд виніс вирок депутату, який жбурнув стільцем в адвоката

Тячівський районний суд Закарпатської області визнав винним депутата Буштинської селищної ради у завданні тілесних ушкоджень адвокату.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 21 вересня.

У листопаді 2018-го адвокат прибув на засідання селищної ради, щоб виступити в інтересах своєї клієнтки, яка бажала отримати у власність земельну ділянку. Жінка раніше купила на електронних торгах нерухоме майно і тепер хотіла приватизувати землю, на якій воно розташоване. Адвокату подзвонив незнайомець, як потім з’ясувалося депутат, і почав нецензурно лаятись, погрожував йому та сказав, що має потужний вплив на депутатів та селищного голову і в засіданні йому все пояснить.

Коли адвокату дали виступити перед депутатами, то обвинувачений жбурнув у нього залізний стілець. Адвоката нібито зачепило по нижніх кінцівка і залишилися забої та садна.

Присутні депутати були свідками інциденту і розтягували чоловіків, не допускаючи бійки.

Обвинувачений визнав, що  умисно кинув у бік адвоката стілець, позаяк перебував у збудженому емоційному стані, тому що земельна ділянка, про яку йшла мова на сесії, належить йому і її в нього незаконно забирають. 

Суд призначив депутату 3 роки обмеження волі, звільнивши від відбування покарання з випробувальним строком 1 рік.

Адвокат оцінював завдану йому моральну шкоду в 100 тисяч гривень, але суд задовольнив вимоги тільки частково і стягує з депутата 15 тисяч.

 

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *