Суд визнав банкрутом «Київенерго» Ахметова

24 вересня Госпсуд Донецької області визнав банкрутом АТ “К.Енерго” (до серпня 2019 року називалося АТ “Київенерго”; кінцевий бенефіціар — Рінат Ахметов) та відкрив ліквідаційну процедуру.

12 серпня суд включив у реєстр вимог кредиторів у т.ч. вимоги «Київгазу» (286,7 млн грн), “Нафтогазу” (162,4 млн грн), “Укртрансгазу” (674,8 млн грн), “Київводоканалу” (73 млн грн), ТОВ «Техпремпоставка» (1,1 млрд грн) тощо.

Ініціатор процедури банкрутства АТ «К.Енерго» — ПрАТ “Науково-виробнича компанія “Гірничі машини” (у держреєстрі кінцевим бенефіціаром значиться Вікторія Дзюба; як повідомлялося, у компанії можуть бути “партнерські” зв’язки з “Гірничими машинами”/Corum Group Р. Ахметова).

У серпні 2018 року “Київенерго” передало в управління для комунального підприємства «Київтеплоенерго» київські ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 (забезпечують теплоенергією близько 60% киян). Перед цим для «Київтеплоенерго» передали також тепломережі, котельні і районні теплостанції. Це було пов`язано із закінченням терміну дії договору між «Київенерго» та КМДА на управління енергооб`єктами комунальної власності.

У жовтні 2018 року «Київтеплоенерго», «Нафтогаз» і «Київенерго» підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго» визнало себе правонаступником за борговими зобов`язаннями «Київенерго» перед «Нафтогазом» у розмірі майже 2,4 млрд грн.

У грудні 2018 року Кабмін погодив реструктуризацію боргу “Київтеплоенерго” перед “Нафтогазом”.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *