Суд встав на бік “Укренерго” в суперечці з олігархами

«Укрнерго» виграла у тарифній суперечці з заводами олігархів.

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу держпідприємства «Укренерго». І визнав, що суд першої інстанції розглянув справу з грубими порушеннями. Йдеться про позов Нікопольського заводу феросплавів з вимогою скасувати тарифи «Укренерго» для низки заводів на передачу електроенергії та диспетчеризацію в другому півріччі минулого року. Ці заводи пов`язані з бізнесменами Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

Тоді суд став на бік позивача. І зупинив дію тарифів «Укренерго», встановлених регулятором не лише для Нікопольского заводу феросплавів, а також – для «Дніпроазоту», Марганецького та Покровського гірничо-збагачувальних комбінатів. І для Запорозького заводу феросплавів.

В «Укренерго» тоді заявили, що таке рішення призведе до колапсу нового ринку електроенергії, який запустили в Україні з 1 липня.

Нині Верховний суд повернув цю справу на новий розгляд до Окружного адміністративного суду Києва, який власне раніше й ухвалив рішення на користь заводів олігархів. Таким чином, констатують в «Укренерго», підстав для повернення коштів, сплачених за послуги або для здійснення перерахунку відповідних платежів, поки немає.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *