Суд визнав землі оборони в історичному центрі Києва державною власністю

Суд визнав землі оборони в історичному центрі Києва державною власністю

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Офісу Генерального прокурора разом з Київським квартирно-експлуатаційним управлінням та Міноборони України домоглася у суді апеляційної інстанції повернення до державної власності 2,1 га земель оборони. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що на підставі рішень Київської міської ради земельну ділянку площею 2,1 га вартістю близько 80 млн грн у Печерському районі міста Києва відчужено приватному суб’єкту господарювання для здійснення комерційної забудови. В подальшому її неодноразово продано іншим товариствам. Про це повідомляє АНТИРЕЙД з посиланням на «Офіс Генерального прокурора».

Вказано, що Кабінет Міністрів України, як власник, та Міноборони, як користувач, не надавали своєї згоди щодо припинення прав держави на цю земельну ділянку.

Спір про визнання незаконними підстав набуття у приватну власність земель оборони неодноразово вирішувався судами різних інстанцій на користь недобросовісних набувачів.

Підписуйтесь на наш Канал у Telegram та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі найважливіших подій.

«Наразі за результатами розгляду справи Північний апеляційний господарський суд визнав незаконними та скасував рішення Київської міської ради про погодження продажу цієї земельної ділянки. Також суд визнав недійсними договори купівлі-продажу, укладенні з приватними суб’єктами», – зазначили в Офісі Генпроурора.

Таким чином, до державної власності повернуто землі оборони та упереджено забудову комерційними будівлями історичного центру міста Києва.

Бажаєте бути в курсі найважливіших подій? Підписуйтесь на АНТИРЕЙД у соцмережах.
Обирайте, що вам зручніше:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твіттер twitter.com/antiraid

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *