Суд зменшив Насірову заставу зі 100 до 36 мільйонів

Шевченківський суд Києва 4 березня зменшив заставу екс-голові ДФС Роману Насірову зі 100 млн грн до 36 млн грн відповідно до розміру цивільного позову у справі.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

На засіданні суд продовжив дію запобіжних заходів обвинуваченим – Насірову та керівнику департаменту ДФС Володимиру Новікову. У прокуратурі стверджують, що суд зменшив заставу за «власною ініціативою».

Прокурор не встиг зачитати жодної сторінки обвинувального акту. Раніше в суді вже оголошено 462 сторінки із 774 обвинувального акту.

Наступне засідання призначено на 15:30 год. 14 березня 2019 року.

У попередньому засіданні суд арештував 300 тис. доларів США на британських рахунках Насірова.

Шевченківський суд Києва 27 листопада 2017 почав розглядати по суті справу за обвинуваченням екс-голови ДФС Романа Насірова і директора Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова. Їх обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

«Укргазвидобування» має цивільний позов до Насірова і Новікова на суму податків, які було перекладено з компаній Онищенка на державне підприємство і стягнуто рішеннями суду.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *