Судять спеціаліста Національної школи суддів, який здав техніку у ломбард

Шевченківський суд Києва розглядає справу за обвинуваченням колишнього  головного спеціаліста відділу бібліотечної інформації та редакційно-видавничої діяльності Національної школи суддів України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу від 16 червня.

За матеріалами справи, у 2016-2019 рр. чоловіку з місцем роботи видали у користування ноутбук моделі DELL вартістю 16 тис. грн, відеокамеру Panasonik вартістю 29 тис. грн і цифрову фотокамеру дзеркальну моделі Canon EOS 700D+об’єктив. Всі ці речі він начебто заклав у ломбард і на них вже звернуто стягнення. Ще не віддав на роботі модуль пам’яті «Secure» вартістю 78 грн і фото-сумку за 88 гривень. Всього Національній школі судді завдано матеріальної шкоди на понад 58 тис. грн.

Крім того, в липні 2019 чоловік близько тижня був відсутній на роботі, а потім подав нібито  підроблений листок непрацездатності про лікування у приватній клініці «Медістар»з діагнозом «Гострий кон’юнктивіт».

У березні 2020 особі повідомлено про підозру у привласненні, в тому числі, повторно, майна Національної школи суддів України і використанні завідомо підробленого документа.  Справа вже передана в суд у у червні 2020 призначена до розгляду по суті.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *