Торік бюджет отримав податків на 100 млрд грн більше

У 2020 році до держбюджету надійшло 567 млрд грн податків, що на 21,5% або на 100,5 млрд грн більше, ніж у попередньому році.

Про це розповів голова Державної податкової служби Олексій Любченко, повідомляє Укрінформ.

«Надходження до зведеного бюджету у минулому році склали 848 млрд грн, це на 115 млрд грн більше, ніж у 2019 році. До держбюджету надійшло 567 млрд грн податків, що на 21,5%, чи на 100,5 млрд грн більше, ніж у 2019 році», — повідомив він.

Любченко нагадав, що такий результат забезпечено попри економічний спад через коронакризу, мораторій на перевірки та складну епідеміологічну ситуацію в країні.

«За два місяці цього року можемо констатувати перевиконання індикативних показників, які визначені Міністерством фінансів, більш як на 3 млрд грн», — додав він.

Нагадаємо, у грудні ДПС списала податкові борги у автоматичному режимі майже 3,7 млн платників податків на 1,2 млрд грн.

Таким чином кількість платників податків, які мають податковий борг, скоротилася з 4,15 млн осіб на початок минулого року до 834,9 тис. осіб на січень 2021 року. Загальна сума податкового боргу зменшилася за рік на 19,6 млрд грн — до 104 млрд грн.

Списання зазначеного податкового боргу проведено на виконання вимог пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу, внесеного законом від 4 грудня 2020 року №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Закон №1072-ІХ передбачає низку податкових пільг для громадян і малого та середнього бізнесу на період карантину.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *