Трамп підписав закон про $2,2 трлн для постраждалої від коронавірусу економіки

Пакет фінансової допомоги на $2,2 трлн став найбільшою програмою підтримки економіки в історії США.

Президент США Дональд Трамп підписав закон про фінансову підтримку економіки країни в розмірі $2,2 трлн, які необхідні через наслідки коронавірусу. Про це він повідомив в своєму Twitter.

За словами Трампа, цей пакет фінансової допомоги став найбільшим в історії США, який «забезпечить термінову підтримку сім’ям, працівникам і підприємствам».

Ці кошти повинні піти як на прямі виплати та допомоги американцям, так і на підтримку окремих підприємств і штатів, які постраждали через поширення інфекції COVID-19. Крім того, планується надати більше коштів системі охорони здоров’я.

Громадяни з річним доходом до $75 тис. повинні отримати прямі виплати в розмірі $1,2 тис., а сім’ї з дітьми — виплати по $500 на кожну дитину. Підтримка передбачена і для тих, хто втратив роботу і кому урізали зарплату. На позики для малого бізнесу буде виділено $367 млрд, ще $130 млрд піде на потреби лікарень, повідомляє РБК.

Раніше 27 березня законопроект підтримала палата представників, а за кілька днів до цього — сенат. Адміністрація Трампа погодила з сенатом заходи з підтримки економіки країни 25 березня.

Хотите быть в курсе важнейших событий? Подписывайтесь на АНТИРЕЙД в соцсетях.
Выбирайте, что вам удобнее:
- Телеграм t.me/antiraid
- Фейсбук facebook.com/antiraid
- Твиттер twitter.com/antiraid

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.